Zanzibar v září - slevy

Zobrazeno 1-10 z celkem 528

Top nabídky

Výběr nejzajímavějších nabídek z nejbližších 100 termínů odpovídající vašemu výběru. Vybrat si můžete z nejlevnějšího zájezdu, nejluxusnějšího pobytu nebo ubytování s nejlepšími recenzemi:

Nejlevnější Zanzibar v září - slevy

Nejlevnější Zanzibar v září - slevy

Nejlevnější dovolenou Zanzibar v září - slevy ze 100 pobytů odpovídající vašemu výběru pořídíte v 4.5hvězdičkovém ubytování Double Tree By Hilton Nungwi. Svou rekreaci v období od 17.9. do 25.9.2021 si rezervujte online za bezkonkurenční cenu 46 480 Kč, se stravou formou polopenze. Tato výhodná podzimní nabídka je od cestovní agentury Invia.cz s garancí nejlevější ceny. V ceně pobytu je zahrnuta sleva 7 % z původní ceny 49 978 Kč. Double Tree By Hilton Nungwi je situován v letovisku Nungwi. Doprava do letoviska Nungwi je v rámci této nabídky letecky, z letiště Praha. Využijte nejlevnější First Minute v Zanzibaru s průměrnou recenzí 86 % dle 27 hodnotících návštěvníků.

Luxusní Zanzibar v září - slevy

Zanzibar v září - slevy - nejlepší recenze

Chcete zažít jedinečnou dovolenou v Zanzibaru? Zkuste přepychový luxusní 5hvězdičkový Riu Palace Zanzibar v letovisku Nungwi. V období od 3.9. do 18.9.2021 je možné rezervovat online ubytování v tomto zařízení v ceně 82 340 Kč se stravou formou All Inclusive. Nabídka pobytu je od cestovní agentury Invia s garancí nejlevnější ceny s průměrnou recenzí 96 % podle 17 recenzujících cestovatelů. Tento termín zahrnuje slevu 10 % z původní ceny 91 489 Kč. Do lokality Nungwi, kde se ubytování Riu Palace Zanzibar nachází, se dostanete letecky, z letiště Praha. Nechte se hýčkat luxusem na nádherné podzimní dovolené First Minute v Zanzibaru.

Zanzibar v září - slevy - nejlepší recenze

Zanzibar v září - slevy - nejlepší recenze

Nejlepší recenze 96 % má v 100 nejbližších zájezdech odpovídající vašemu výběru 5hvězdičkový Riu Palace Zanzibar. Recenze je udělená na základě 17 hodnotících uživatelů. V termínu od 10.9. do 25.9.2021 si můžete rezervovat online ubytování v tomto zařízení v ceně 82 340 Kč se stravou formou All Inclusive. Nabídka pobytu je od cestovní agentury Invia s garancí nejnižší ceny. Tento termín zahrnuje slevu 10 % z původní ceny 91 489 Kč. Do lokality Nungwi, kde se ubytování Riu Palace Zanzibar nachází, se dostanete letecky, z letiště Praha. Užijte si nádhernou podzimní dovolenou First Minute v Zanzibaru s nejlepší recenzí v oblasti Nungwi.

Jaké jsou možnosti dovolené v Zanzibaru?


Výběr lokality

Svůj pobyt v Zanzibaru můžete vybrat z následujících 5 letovisek:

Alternativní dovolená

Nevybrali jste si v Zanzibarlastminute.cz žádný vhodný pobyt podle vašich představ? Pro dovolenou v Zanzibaru můžete vyzkoušet například také web Dovolená Zanzibar. Zajímají vás možnosti rekreace v jiných zemích? Co se podívat na jinou oblíbenou dovolenou jako dovolená Dominikánská republika, pobyty Francie nebo například zájezdy Itálie či Last Minute Kanárské ostrovy.

Vyhledávání zájezdů
Vaší dovolenou: Zanzibar v září - slevy můžete lépe vybrat pomocí vyhledávání v horní části stránek. Jednoduše zvolíte jednu nebo více lokalit, termín dovolené, typ dopravy a stravu.
Termín pobytu od: vyplňte datum nejbližší ho dojezdu nebo odletu. Termín pobytu do: vyberte datum nejpozdějšího návratu. Kliknutím na tlačítko "Vyhledat" se zobrazí zájezdy odpovídající vašemu výběru.

Prohledáváme: Dovolena.cz | Invia.cz | TravelPortal.cz.
Copyright © 2021. Zanzibarlastminute.cz - porovnání cen zájezdů do Zanzibaru. Web Zanzibarlastminute.cz využívá cookies.
Verze: 8.0.0