Zanzibar v září - recenze

Zobrazeno 1-10 z celkem 528

Top nabídky

Výběr nejzajímavějších nabídek z nejbližších 100 termínů odpovídající vašemu výběru. Vybrat si můžete z nejlevnějšího zájezdu, nejluxusnějšího pobytu nebo ubytování s nejlepšími recenzemi:

Zanzibar v září - recenze - nejlepší recenze

Zanzibar v září - recenze - nejlepší recenze

Nejlepší recenze 96 % má v 100 nejbližších zájezdech odpovídající vašemu výběru 4hvězdičkový Ocean Paradise Resort & Spa. Recenze je udělená na základě 6 hodnotících uživatelů. V termínu od 11.9. do 20.9.2021 si můžete rezervovat online ubytování v tomto zařízení v ceně 58 480 Kč se stravou formou All Inclusive. Nabídka pobytu je od cestovní agentury Invia s garancí nejnižší ceny. Do lokality Kiwengwa, kde se ubytování Ocean Paradise Resort & Spa nachází, se dostanete ✈ letecky, z letiště Praha, Vídeň. Užijte si nádhernou podzimní dovolenou First Minute v Zanzibaru s nejlepší recenzí v oblasti Kiwengwa.

Nejlevnější Zanzibar v září - recenze

Nejlevnější Zanzibar v září - recenze

Nejlevnější dovolenou Zanzibar v září - recenze ze 100 pobytů odpovídající vašemu výběru pořídíte v 5hvězdičkovém ubytování Bluebay Beach Resort And Spa. Svou rekreaci v období od 20.9. do 29.9.2021 si rezervujte online za bezkonkurenční cenu 42 470 Kč, se stravou formou polopenze. Tato výhodná podzimní nabídka je od cestovní agentury Invia.cz s garancí nejlevější ceny. Bluebay Beach Resort And Spa je situován v letovisku Kiwengwa. Doprava do letoviska Kiwengwa je v rámci této nabídky letecky, z letiště Vídeň. Využijte nejlevnější First Minute v Zanzibaru s průměrnou recenzí 92 % dle 12 hodnotících návštěvníků.

Luxusní Zanzibar v září - recenze

Zanzibar v září - recenze - nejlepší recenze

Chcete zažít jedinečnou dovolenou v Zanzibaru? Zkuste přepychový luxusní 5hvězdičkový Riu Palace Zanzibar v letovisku Nungwi. V období od 29.9. do 7.10.2021 je možné rezervovat online ubytování v tomto zařízení v ceně 57 440 Kč se stravou formou All Inclusive. Nabídka pobytu je od cestovní agentury Invia s garancí nejlevnější ceny s průměrnou recenzí 96 % podle 17 recenzujících cestovatelů. Tento termín zahrnuje slevu 7 % z původní ceny 61 763 Kč. Do lokality Nungwi, kde se ubytování Riu Palace Zanzibar nachází, se dostanete ✈ letecky, z letiště Praha. Nechte se hýčkat luxusem na nádherné podzimní dovolené First Minute v Zanzibaru.

Jaké jsou možnosti dovolené v Zanzibaru?


Výběr lokality

Svůj pobyt v Zanzibaru můžete vybrat z následujících 5 letovisek:

Alternativní dovolená

Nevybrali jste si v Zanzibarlastminute.cz žádný vhodný pobyt podle vašich představ? Pro dovolenou v Zanzibaru můžete vyzkoušet například také web Dovolená Zanzibar. Zajímají vás možnosti rekreace v jiných zemích? Co se podívat na jinou oblíbenou dovolenou jako dovolená Slovensko, pobyty Spojené arabské emiráty nebo například zájezdy Španělsko či Last Minute Thajsko.

Vyhledávání zájezdů
Vaší dovolenou: Zanzibar v září - recenze můžete lépe vybrat pomocí vyhledávání v horní části stránek. Jednoduše zvolíte jednu nebo více lokalit, termín dovolené, typ dopravy a stravu.
Termín pobytu od: vyplňte datum nejbližší ho dojezdu nebo odletu. Termín pobytu do: vyberte datum nejpozdějšího návratu. Kliknutím na tlačítko "Vyhledat" se zobrazí zájezdy odpovídající vašemu výběru.

Prohledáváme: Dovolena.cz | Invia.cz | TravelPortal.cz.
Copyright © 2021. Zanzibarlastminute.cz - porovnání cen zájezdů do Zanzibaru. Web Zanzibarlastminute.cz využívá cookies.
Verze: 8.0.0