Zanzibar v září - levně

Zobrazeno 1-10 z celkem 528

Top nabídky

Výběr nejzajímavějších nabídek z nejbližších 100 termínů odpovídající vašemu výběru. Vybrat si můžete z nejlevnějšího zájezdu, nejluxusnějšího pobytu nebo ubytování s nejlepšími recenzemi:

Nejlevnější Zanzibar v září - levně

Nejlevnější Zanzibar v září - levně

Nejlevnější dovolenou Zanzibar v září - levně ze 100 pobytů odpovídající vašemu výběru pořídíte v 3hvězdičkovém ubytování Amaan Beach Bungalows. Svou rekreaci v období od 28.9. do 7.10.2021 si rezervujte online za bezkonkurenční cenu 31 980 Kč, se stravou formou snídaně. Tato výhodná podzimní nabídka je od cestovní agentury Invia.cz s garancí nejlevější ceny. Amaan Beach Bungalows je situován v letovisku Nungwi. Doprava do letoviska Nungwi je v rámci této nabídky ✈ letecky, z letiště Praha, Vídeň. Využijte nejlevnější First Minute v Zanzibaru s průměrnou recenzí 82 % dle 20 hodnotících návštěvníků.

Luxusní Zanzibar v září - levně

Zanzibar v září - levně - nejlepší recenze

Chcete zažít jedinečnou dovolenou v Zanzibaru? Zkuste přepychový luxusní 4.5hvězdičkový Karafuu Beach Resort & Spa v letovisku Pingwe. V období od 25.9. do 4.10.2021 je možné rezervovat online ubytování v tomto zařízení v ceně 37 510 Kč se stravou formou polopenze. Nabídka pobytu je od cestovní agentury Invia s garancí nejlevnější ceny s průměrnou recenzí 88 % podle 46 recenzujících cestovatelů. Do lokality Pingwe, kde se ubytování Karafuu Beach Resort & Spa nachází, se dostanete letecky, z letiště Praha, Vídeň. Nechte se hýčkat luxusem na nádherné podzimní dovolené First Minute v Zanzibaru.

Zanzibar v září - levně - nejlepší recenze

Zanzibar v září - levně - nejlepší recenze

Nejlepší recenze 92 % má v 100 nejbližších zájezdech odpovídající vašemu výběru 5hvězdičkový Bluebay Beach Resort And Spa. Recenze je udělená na základě 12 hodnotících uživatelů. V termínu od 20.9. do 29.9.2021 si můžete rezervovat online ubytování v tomto zařízení v ceně 42 470 Kč se stravou formou polopenze. Nabídka pobytu je od cestovní agentury Invia s garancí nejnižší ceny. Do lokality Kiwengwa, kde se ubytování Bluebay Beach Resort And Spa nachází, se dostanete letecky, z letiště Vídeň. Užijte si nádhernou podzimní dovolenou First Minute v Zanzibaru s nejlepší recenzí v oblasti Kiwengwa.

Jaké jsou možnosti dovolené v Zanzibaru?


Výběr lokality

Svůj pobyt v Zanzibaru můžete vybrat z následujících 5 letovisek:

Alternativní dovolená

Nevybrali jste si v Zanzibarlastminute.cz žádný vhodný pobyt podle vašich představ? Pro dovolenou v Zanzibaru můžete vyzkoušet například také web Dovolená Zanzibar. Zajímají vás možnosti rekreace v jiných zemích? Co se podívat na jinou oblíbenou dovolenou jako dovolená Kanárské ostrovy, pobyty Kuba 2021 nebo například zájezdy Maďarsko 2021 či Last Minute Maledivy.

Vyhledávání zájezdů
Vaší dovolenou: Zanzibar v září - levně můžete lépe vybrat pomocí vyhledávání v horní části stránek. Jednoduše zvolíte jednu nebo více lokalit, termín dovolené, typ dopravy a stravu.
Termín pobytu od: vyplňte datum nejbližší ho dojezdu nebo odletu. Termín pobytu do: vyberte datum nejpozdějšího návratu. Kliknutím na tlačítko "Vyhledat" se zobrazí zájezdy odpovídající vašemu výběru.

Prohledáváme: Dovolena.cz | Invia.cz | TravelPortal.cz.
Copyright © 2021. Zanzibarlastminute.cz - porovnání cen zájezdů do Zanzibaru. Web Zanzibarlastminute.cz využívá cookies.
Verze: 8.0.0