Zanzibar v září - First Minute

Zobrazeno 1-10 z celkem 528

Top nabídky

Výběr nejzajímavějších nabídek z nejbližších 100 termínů odpovídající vašemu výběru. Vybrat si můžete z nejlevnějšího zájezdu, nejluxusnějšího pobytu nebo ubytování s nejlepšími recenzemi:

Nejlevnější Zanzibar v září - First Minute

Nejlevnější Zanzibar v září - First Minute

Nejlevnější dovolenou Zanzibar v září - First Minute ze 100 pobytů odpovídající vašemu výběru pořídíte v 3hvězdičkovém ubytování Amaan Beach Bungalows. Svou rekreaci v období od 4.9. do 13.9.2021 si rezervujte online za bezkonkurenční cenu 31 980 Kč, se stravou formou snídaně. Tato výhodná podzimní nabídka je od cestovní agentury Invia.cz s garancí nejlevější ceny. Amaan Beach Bungalows je situován v letovisku Nungwi. Doprava do letoviska Nungwi je v rámci této nabídky letecky, z letiště Praha, Vídeň. Využijte nejlevnější First Minute v Zanzibaru s průměrnou recenzí 82 % dle 20 hodnotících návštěvníků.

Luxusní Zanzibar v září - First Minute

Zanzibar v září - First Minute - nejlepší recenze

Chcete zažít jedinečnou dovolenou v Zanzibaru? Zkuste přepychový luxusní 5hvězdičkový Riu Palace Zanzibar v letovisku Nungwi. V období od 3.9. do 25.9.2021 je možné rezervovat online ubytování v tomto zařízení v ceně 109 590 Kč se stravou formou All Inclusive. Nabídka pobytu je od cestovní agentury Invia s garancí nejlevnější ceny s průměrnou recenzí 96 % podle 17 recenzujících cestovatelů. Tento termín zahrnuje slevu 9 % z původní ceny 120 429 Kč. Do lokality Nungwi, kde se ubytování Riu Palace Zanzibar nachází, se dostanete letecky, z letiště Praha. Nechte se hýčkat luxusem na nádherné podzimní dovolené First Minute v Zanzibaru.

Zanzibar v září - First Minute - nejlepší recenze

Zanzibar v září - First Minute - nejlepší recenze

Nejlepší recenze 96 % má v 100 nejbližších zájezdech odpovídající vašemu výběru 5hvězdičkový Riu Palace Zanzibar. Recenze je udělená na základě 17 hodnotících uživatelů. V termínu od 3.9. do 18.9.2021 si můžete rezervovat online ubytování v tomto zařízení v ceně 82 340 Kč se stravou formou All Inclusive. Nabídka pobytu je od cestovní agentury Invia s garancí nejnižší ceny. Tento termín zahrnuje slevu 10 % z původní ceny 91 489 Kč. Do lokality Nungwi, kde se ubytování Riu Palace Zanzibar nachází, se dostanete ✈ letecky, z letiště Praha. Užijte si nádhernou podzimní dovolenou First Minute v Zanzibaru s nejlepší recenzí v oblasti Nungwi.

Jaké jsou možnosti dovolené v Zanzibaru?


Luxusní nebo levná dovolená?

Chcete to nejlepší ubytování v září - First Minute, zajímá vás pouze luxusní dovolená? Podívejte se na ty nejlepší hotely v Zanzibaru. Pokud je pro vás důležitá cena a zajímají vás pouze nejlevnější zájezdy do Zanzibaru, můžete svůj výběr vyběr zůžit na Zanzibar v září - First Minute levně případně se můžete podívat na slevy u konktrétních zájezdů. Svůj výběr dovolené v Zanzibaru můžete zůžit také na zájezdy s garancí nejnižší ceny, kterou nabízí největší cestovní agentura v ČR Invia, zastupující více 300 cestovních kanceláří působících na českém a slovenském trhu. Řazení hotelů a dalších ubytovacích zařízení dle recenzí je velmi užitečná věc, jak vybrat tu nejlepší dovolenou podle hodnocení lidí, kteří se podělili o své zkušenosti. Recenze se zobrazují v levém dolním rohu fotografie formou celkového hodnocení ubytování a počtu ohodnocení.

Výběr lokality

Svůj pobyt v Zanzibaru můžete vybrat z následujících 5 letovisek:

Alternativní dovolená

Nevybrali jste si v Zanzibarlastminute.cz žádný vhodný pobyt podle vašich představ? Pro dovolenou v Zanzibaru můžete vyzkoušet například také web Dovolená Zanzibar. Zajímají vás možnosti rekreace v jiných zemích? Co se podívat na jinou oblíbenou dovolenou jako First Minute Portugalsko, First Minute Řecko nebo například First Minute Slovinsko či First Minute Srí Lanka.

Vyhledávání zájezdů
Vaší dovolenou: Zanzibar v září - First Minute můžete lépe vybrat pomocí vyhledávání v horní části stránek. Jednoduše zvolíte jednu nebo více lokalit, termín dovolené, typ dopravy a stravu.
Termín pobytu od: vyplňte datum nejbližší ho dojezdu nebo odletu. Termín pobytu do: vyberte datum nejpozdějšího návratu. Kliknutím na tlačítko "Vyhledat" se zobrazí zájezdy odpovídající vašemu výběru.

Prohledáváme: Dovolena.cz | Invia.cz | TravelPortal.cz.
Copyright © 2021. Zanzibarlastminute.cz - porovnání cen zájezdů do Zanzibaru. Web Zanzibarlastminute.cz využívá cookies.
Verze: 8.0.0