Zanzibar v červnu

Zobrazeno 1-10 z celkem 348

Nejlevnější Zanzibar v červnu

Nejlevnější Zanzibar v červnu

Nejlevnější dovolenou Zanzibar v červnu pořídíte v 3hvězdičkovém ubytování Amaan Beach Bungalows. Svou rekreaci v období od 5.6. do 19.6.2021 si rezervujte online za bezkonkurenční cenu 36 780 Kč, se stravou formou snídaně. Tato výhodná letní nabídka je od cestovní agentury Invia.cz s garancí nejlevější ceny. Amaan Beach Bungalows je situován v letovisku Nungwi. Doprava do letoviska Nungwi je v rámci této nabídky letecky, z letiště Praha, Vídeň. Využijte nejlevnější First Minute v Zanzibaru s průměrnou recenzí 82 % dle 20 hodnotících návštěvníků.

Luxusní Zanzibar v červnu

Zanzibar v červnu - nejlepší recenze

Chcete zažít jedinečnou dovolenou v Zanzibaru? Zkuste přepychový luxusní 5hvězdičkový Melia Zanzibar v letovisku Kiwengwa. V období od 9.6. do 18.6.2021 je možné rezervovat online ubytování v tomto zařízení v ceně 59 141 Kč se stravou formou All Inclusive. Nabídka pobytu je od cestovní agentury Invia s garancí nejlevnější ceny s průměrnou recenzí 94 % podle 22 recenzujících cestovatelů. Tento termín zahrnuje slevu 8 % z původní ceny 64 284 Kč. Do lokality Kiwengwa, kde se ubytování Melia Zanzibar nachází, se dostanete letecky, z letiště Praha, Vídeň. Nechte se hýčkat luxusem na nádherné letní dovolené First Minute v Zanzibaru.

Zanzibar v červnu - nejlepší recenze

Zanzibar v červnu - nejlepší recenze

Nejlepší recenze 96 % má podle 17 hodnotících uživatelů 5hvězdičkový Riu Palace Zanzibar. V termínu od 1.6. do 9.6.2021 si můžete rezervovat online ubytování v tomto zařízení v ceně 55 570 Kč se stravou formou All Inclusive. Nabídka pobytu je od cestovní agentury Invia s garancí nejnižší ceny. Tento termín zahrnuje slevu 2 % z původní ceny 56 704 Kč. Do lokality Nungwi, kde se ubytování Riu Palace Zanzibar nachází, se dostanete letecky, z letiště Praha. Užijte si nádhernou letní dovolenou First Minute v Zanzibaru s nejlepší recenzí.

Jaké jsou možnosti dovolené v Zanzibaru?


Ubytování
Jaké jsou možnosti ubytování v červnu v Zanzibaru? Vybírat můžete z těchto ubytovacích zařízení: bungalovy nebo hotely. Při výběru ubytování v Zanzibaru sledujte recenze ostatních uživatelů a počet hvězdiček příslušného zařízení. Obecně se doporučuje zvolit minimálně tříhvězdičkový, lépe však čtyřhvězdičkový nebo pětihvězdičkový hotel.

Kdy objednat zájezd?
Nejvýhodnější je objednat zájezd typu First Minute. Se zajímavou slevou vyberte ty nejlepší termíny a lokality v Zanzibaru. Pokud si objednáte dovolenou v mezidobí mezi First Minute a Last Minute, tak budete mít ještě zajímavý výběr zájezdů, nicméně ceny budou pravděpodobně oproti First a Last Minute zájezdům o něco vyšší. Výbornou volbou je zájezd typu Last Minute, kdy seženete dovolenou za nejlevnější ceny nicméně výběr termínů a hotelů v Zanzibaru bude již omezen.

Luxusní nebo levná dovolená?
Chcete to nejlepší ubytování v červnu, zajímá vás pouze luxusní dovolená? Podívejte se na ty nejlepší hotely v Zanzibaru. Pokud je pro vás důležitá cena a zajímají vás pouze nejlevnější zájezdy do Zanzibaru, můžete svůj výběr vyběr zůžit na Zanzibar v červnu levně případně se můžete podívat na slevy u konktrétních zájezdů. Svůj výběr dovolené v Zanzibaru můžete zůžit také na zájezdy s garancí nejnižší ceny, kterou nabízí největší cestovní agentura v ČR Invia, zastupující více 300 cestovních kanceláří působících na českém a slovenském trhu. Řazení hotelů a dalších ubytovacích zařízení dle recenzí je velmi užitečná věc, jak vybrat tu nejlepší dovolenou podle hodnocení lidí, kteří se podělili o své zkušenosti. Recenze se zobrazují v levém dolním rohu fotografie formou celkového hodnocení ubytování a počtu ohodnocení.

Výběr lokality
Svůj pobyt v Zanzibaru můžete vybrat z následujících 5 letovisek:

Alternativní dovolená
Nevybrali jste si v Zanzibarlastminute.cz žádný vhodný pobyt podle vašich představ? Pro dovolenou v Zanzibaru můžete vyzkoušet například také web Dovolená Zanzibar. Zajímají vás možnosti rekreace v jiných zemích? Co se podívat na jinou oblíbenou dovolenou jako Španělsko, Tunisko nebo například USA či Zanzibar.

Vyhledávání zájezdů
Vaší dovolenou: Zanzibar v červnu můžete lépe vybrat pomocí vyhledávání v horní části stránek. Jednoduše zvolíte jednu nebo více lokalit, termín dovolené, typ dopravy a stravu.
Termín pobytu od: vyplňte datum nejbližší ho dojezdu nebo odletu. Termín pobytu do: vyberte datum nejpozdějšího návratu. Kliknutím na tlačítko "Vyhledat" se zobrazí zájezdy odpovídající vašemu výběru.

Prohledáváme: Dovolena.cz | Invia.cz | TravelPortal.cz.
Copyright © 2021. Zanzibarlastminute.cz - porovnání cen zájezdů do Zanzibaru. Web Zanzibarlastminute.cz využívá cookies.