Zanzibar - Last Minute

Zobrazeno 1-10 z celkem 433

Nejlevnější Zanzibar - Last Minute

Nejlevnější Zanzibar - Last Minute

Nejlevnější dovolenou Zanzibar - Last Minute pořídíte v 4hvězdičkovém ubytování Palumbo Reef Resort. Svou rekreaci v období od 20.1. do 31.1.2021 si rezervujte online za bezkonkurenční cenu 37 290 Kč, se stravou formou Light All Inclusive. Tato výhodná zimní nabídka je od cestovní agentury Invia.cz s garancí nejlevější ceny. Palumbo Reef Resort je situován v letovisku Uroa. Doprava do letoviska Uroa je v rámci této nabídky letecky, z letiště Praha. Využijte nejlevnější Super Last Minute v Zanzibaru s průměrnou recenzí 82 % dle 292 hodnotících návštěvníků.

Luxusní Zanzibar - Last Minute

Zanzibar - Last Minute - nejlepší recenze

Chcete zažít jedinečnou dovolenou v Zanzibaru? Zkuste přepychový luxusní 5hvězdičkový Riu Palace Zanzibar v letovisku Nungwi. V období od 22.1. do 31.1.2021 je možné rezervovat online ubytování v tomto zařízení v ceně 71 430 Kč se stravou formou All Inclusive. Nabídka pobytu je od cestovní agentury Invia s garancí nejlevnější ceny s průměrnou recenzí 96 % podle 17 recenzujících cestovatelů. Do lokality Nungwi, kde se ubytování Riu Palace Zanzibar nachází, se dostanete letecky, z letiště Praha. Nechte se hýčkat luxusem na nádherné zimní dovolené Super Last Minute v Zanzibaru.

Zanzibar - Last Minute - nejlepší recenze

Zanzibar - Last Minute - nejlepší recenze

Nejlepší recenze 96 % má podle 17 hodnotících uživatelů 5hvězdičkový Riu Palace Zanzibar. V termínu od 18.1. do 25.1.2021 si můžete rezervovat online ubytování v tomto zařízení v ceně 71 430 Kč se stravou formou All Inclusive. Nabídka pobytu je od cestovní agentury Invia s garancí nejnižší ceny. Do lokality Nungwi, kde se ubytování Riu Palace Zanzibar nachází, se dostanete letecky. Užijte si nádhernou zimní dovolenou Super Last Minute v Zanzibaru s nejlepší recenzí.

Jaké jsou možnosti dovolené v Zanzibaru?Luxusní nebo levná dovolená?
Chcete to nejlepší ubytování - Last Minute, zajímá vás pouze luxusní dovolená? Podívejte se na ty nejlepší hotely v Zanzibaru. Pokud je pro vás důležitá cena a zajímají vás pouze nejlevnější zájezdy do Zanzibaru, můžete svůj výběr vyběr zůžit na Zanzibar - Last Minute levně případně se můžete podívat na slevy u konktrétních zájezdů. Svůj výběr dovolené v Zanzibaru můžete zůžit také na zájezdy s garancí nejnižší ceny, kterou nabízí největší cestovní agentura v ČR Invia, zastupující více 300 cestovních kanceláří působících na českém a slovenském trhu. Řazení hotelů a dalších ubytovacích zařízení dle recenzí je velmi užitečná věc, jak vybrat tu nejlepší dovolenou podle hodnocení lidí, kteří se podělili o své zkušenosti. Recenze se zobrazují v levém dolním rohu fotografie formou celkového hodnocení ubytování a počtu ohodnocení.

Výběr lokality
Svůj pobyt v Zanzibaru můžete vybrat z následujících 5 letovisek:

Alternativní dovolená
Nevybrali jste si v Zanzibarlastminute.cz žádný vhodný pobyt podle vašich představ? Pro dovolenou v Zanzibaru můžete vyzkoušet například také web Dovolená Zanzibar. Zajímají vás možnosti rekreace v jiných zemích? Co se podívat na jinou oblíbenou dovolenou jako Maledivy Last Minute, Maroko Last Minute nebo například Německo Last Minute či Polsko Last Minute.

Vyhledávání zájezdů
Vaší dovolenou: Zanzibar - Last Minute můžete lépe vybrat pomocí vyhledávání v horní části stránek. Jednoduše zvolíte jednu nebo více lokalit, termín dovolené, typ dopravy a stravu.
Termín pobytu od: vyplňte datum nejbližší ho dojezdu nebo odletu. Termín pobytu do: vyberte datum nejpozdějšího návratu. Kliknutím na tlačítko "Vyhledat" se zobrazí zájezdy odpovídající vašemu výběru.

Prohledáváme: Dovolena.cz | Invia.cz | TravelPortal.cz.
Copyright © 2021. Zanzibarlastminute.cz - porovnání cen zájezdů do Zanzibaru. Web Zanzibarlastminute.cz využívá cookies.