Zanzibar - First Minute

Zobrazeno 1-10 z celkem 3994

Nejlevnější Zanzibar - First Minute

Nejlevnější Zanzibar - First Minute

Nejlevnější dovolenou Zanzibar - First Minute pořídíte v 3hvězdičkovém ubytování Amaan Beach Bungalows. Svou rekreaci v období od 20.3. do 3.4.2021 si rezervujte online za bezkonkurenční cenu 31 006 Kč, se stravou formou snídaně. Tato výhodná jarní nabídka je od cestovní agentury Invia.cz s garancí nejlevější ceny. Amaan Beach Bungalows je situován v letovisku Nungwi. Doprava do letoviska Nungwi je v rámci této nabídky letecky, z letiště Vídeň. Využijte nejlevnější First Minute v Zanzibaru s průměrnou recenzí 82 % dle 20 hodnotících návštěvníků.

Luxusní Zanzibar - First Minute

Zanzibar - First Minute - nejlepší recenze

Chcete zažít jedinečnou dovolenou v Zanzibaru? Zkuste přepychový luxusní 5hvězdičkový Neptune Pwani Beach Resort & Spa v letovisku Kiwengwa. V období od 20.3. do 29.3.2021 je možné rezervovat online ubytování v tomto zařízení v ceně 59 905 Kč se stravou formou All Inclusive. Nabídka pobytu je od cestovní agentury Invia s garancí nejlevnější ceny s průměrnou recenzí 92 % podle 43 recenzujících cestovatelů. Tento termín zahrnuje slevu 15 % z původní ceny 70 476 Kč. Do lokality Kiwengwa, kde se ubytování Neptune Pwani Beach Resort & Spa nachází, se dostanete letecky, z letiště Vídeň. Nechte se hýčkat luxusem na nádherné jarní dovolené First Minute v Zanzibaru.

Zanzibar - First Minute - nejlepší recenze

Zanzibar - First Minute - nejlepší recenze

Nejlepší recenze 96 % má podle 17 hodnotících uživatelů 5hvězdičkový Riu Palace Zanzibar. V termínu od 18.3. do 27.3.2021 si můžete rezervovat online ubytování v tomto zařízení v ceně 64 390 Kč se stravou formou All Inclusive. Nabídka pobytu je od cestovní agentury Invia s garancí nejnižší ceny. Tento termín zahrnuje slevu 6 % z původní ceny 68 500 Kč. Do lokality Nungwi, kde se ubytování Riu Palace Zanzibar nachází, se dostanete letecky, z letiště Praha. Užijte si nádhernou jarní dovolenou v Zanzibaru s nejlepší recenzí.

Jaké jsou možnosti dovolené v Zanzibaru?Luxusní nebo levná dovolená?
Chcete to nejlepší ubytování - First Minute, zajímá vás pouze luxusní dovolená? Podívejte se na ty nejlepší hotely v Zanzibaru. Pokud je pro vás důležitá cena a zajímají vás pouze nejlevnější zájezdy do Zanzibaru, můžete svůj výběr vyběr zůžit na Zanzibar - First Minute levně případně se můžete podívat na slevy u konktrétních zájezdů. Svůj výběr dovolené v Zanzibaru můžete zůžit také na zájezdy s garancí nejnižší ceny, kterou nabízí největší cestovní agentura v ČR Invia, zastupující více 300 cestovních kanceláří působících na českém a slovenském trhu. Řazení hotelů a dalších ubytovacích zařízení dle recenzí je velmi užitečná věc, jak vybrat tu nejlepší dovolenou podle hodnocení lidí, kteří se podělili o své zkušenosti. Recenze se zobrazují v levém dolním rohu fotografie formou celkového hodnocení ubytování a počtu ohodnocení.

Výběr lokality
Svůj pobyt v Zanzibaru můžete vybrat z následujících 5 letovisek:

Alternativní dovolená
Nevybrali jste si v Zanzibarlastminute.cz žádný vhodný pobyt podle vašich představ? Pro dovolenou v Zanzibaru můžete vyzkoušet například také web Dovolená Zanzibar. Zajímají vás možnosti rekreace v jiných zemích? Co se podívat na jinou oblíbenou dovolenou jako Německo First Minute, Polsko First Minute nebo například Rakousko First Minute či Slovensko First Minute.

Vyhledávání zájezdů
Vaší dovolenou: Zanzibar - First Minute můžete lépe vybrat pomocí vyhledávání v horní části stránek. Jednoduše zvolíte jednu nebo více lokalit, termín dovolené, typ dopravy a stravu.
Termín pobytu od: vyplňte datum nejbližší ho dojezdu nebo odletu. Termín pobytu do: vyberte datum nejpozdějšího návratu. Kliknutím na tlačítko "Vyhledat" se zobrazí zájezdy odpovídající vašemu výběru.

Prohledáváme: Dovolena.cz | Invia.cz | TravelPortal.cz.
Copyright © 2021. Zanzibarlastminute.cz - porovnání cen zájezdů do Zanzibaru. Web Zanzibarlastminute.cz využívá cookies.