Zanzibar - dovolená

Zobrazeno 1-10 z celkem 6149

Nejlevnější Zanzibar - dovolená

Nejlevnější Zanzibar - dovolená

Nejlevnější dovolenou Zanzibar - dovolená pořídíte v 3hvězdičkovém ubytování Langi Langi Beach Bungalows. Svou rekreaci v období od 23.1. do 2.2.2021 si rezervujte online za bezkonkurenční cenu 32 252 Kč, se stravou formou snídaně. Tato výhodná zimní nabídka je od cestovní agentury Invia.cz s garancí nejlevější ceny. V ceně pobytu je zahrnuta sleva 2 % z původní ceny 32 910 Kč. Langi Langi Beach Bungalows je situován v letovisku Nungwi. Doprava do letoviska Nungwi je v rámci této nabídky letecky, z letiště Vídeň. Využijte nejlevnější Super Last Minute v Zanzibaru s průměrnou recenzí 86 % dle 35 hodnotících návštěvníků.

Luxusní Zanzibar - dovolená

Zanzibar - dovolená - nejlepší recenze

Chcete zažít jedinečnou dovolenou v Zanzibaru? Zkuste přepychový luxusní 5hvězdičkový Neptune Pwani Beach Resort & Spa v letovisku Kiwengwa. V období od 24.1. do 5.2.2021 je možné rezervovat online ubytování v tomto zařízení v ceně 86 732 Kč se stravou formou All Inclusive. Nabídka pobytu je od cestovní agentury Invia s garancí nejlevnější ceny s průměrnou recenzí 92 % podle 43 recenzujících cestovatelů. Tento termín zahrnuje slevu 3 % z původní ceny 89 414 Kč. Do lokality Kiwengwa, kde se ubytování Neptune Pwani Beach Resort & Spa nachází, se dostanete letecky, z letiště Praha. Nechte se hýčkat luxusem na nádherné zimní dovolené Last Minute v Zanzibaru.

Zanzibar - dovolená - nejlepší recenze

Zanzibar - dovolená - nejlepší recenze

Nejlepší recenze 96 % má podle 6 hodnotících uživatelů 4hvězdičkový Hotel Ocean Paradise Resort & Spa. V termínu od 22.1. do 4.2.2021 si můžete rezervovat online ubytování v tomto zařízení v ceně 83 690 Kč se stravou formou All Inclusive. Nabídka pobytu je od cestovní agentury Invia s garancí nejnižší ceny. Tento termín zahrnuje slevu 23 % z původní ceny 108 688 Kč. Do lokality Kiwengwa, kde se ubytování Hotel Ocean Paradise Resort & Spa nachází, se dostanete letecky, z letiště Praha. Užijte si nádhernou zimní dovolenou Super Last Minute v Zanzibaru s nejlepší recenzí.

Jaké jsou možnosti dovolené v Zanzibaru?Luxusní nebo levná dovolená?
Chcete to nejlepší ubytování - dovolená, zajímá vás pouze luxusní dovolená? Podívejte se na ty nejlepší hotely v Zanzibaru. Pokud je pro vás důležitá cena a zajímají vás pouze nejlevnější zájezdy do Zanzibaru, můžete svůj výběr vyběr zůžit na Zanzibar - dovolená levně případně se můžete podívat na slevy u konktrétních zájezdů. Svůj výběr dovolené v Zanzibaru můžete zůžit také na zájezdy s garancí nejnižší ceny, kterou nabízí největší cestovní agentura v ČR Invia, zastupující více 300 cestovních kanceláří působících na českém a slovenském trhu. Řazení hotelů a dalších ubytovacích zařízení dle recenzí je velmi užitečná věc, jak vybrat tu nejlepší dovolenou podle hodnocení lidí, kteří se podělili o své zkušenosti. Recenze se zobrazují v levém dolním rohu fotografie formou celkového hodnocení ubytování a počtu ohodnocení.

Výběr lokality
Svůj pobyt v Zanzibaru můžete vybrat z následujících 5 letovisek:

Alternativní dovolená
Nevybrali jste si v Zanzibarlastminute.cz žádný vhodný pobyt podle vašich představ? Pro dovolenou v Zanzibaru můžete vyzkoušet například také web Dovolená Zanzibar. Zajímají vás možnosti rekreace v jiných zemích? Co se podívat na jinou oblíbenou dovolenou jako Norsko, Polsko nebo například Rakousko či Seychely.

Vyhledávání zájezdů
Vaší dovolenou: Zanzibar - dovolená můžete lépe vybrat pomocí vyhledávání v horní části stránek. Jednoduše zvolíte jednu nebo více lokalit, termín dovolené, typ dopravy a stravu.
Termín pobytu od: vyplňte datum nejbližší ho dojezdu nebo odletu. Termín pobytu do: vyberte datum nejpozdějšího návratu. Kliknutím na tlačítko "Vyhledat" se zobrazí zájezdy odpovídající vašemu výběru.

Prohledáváme: Dovolena.cz | Invia.cz | TravelPortal.cz.
Copyright © 2021. Zanzibarlastminute.cz - porovnání cen zájezdů do Zanzibaru. Web Zanzibarlastminute.cz využívá cookies.