Zanzibar - bungalovy

Zobrazeno 1-10 z celkem 404

Nejlevnější Zanzibar - bungalovy

Nejlevnější Zanzibar - bungalovy

Nejlevnější dovolenou Zanzibar - bungalovy pořídíte v 3hvězdičkovém ubytování Amaan Beach Bungalows. Svou rekreaci v období od 25.1. do 3.2.2021 si rezervujte online za bezkonkurenční cenu 28 335 Kč, se stravou formou snídaně. Tato výhodná zimní nabídka je od cestovní agentury Invia.cz s garancí nejlevější ceny. V ceně pobytu je zahrnuta sleva 15 % z původní ceny 33 335 Kč. Amaan Beach Bungalows je situován v letovisku Nungwi. Doprava do letoviska Nungwi je v rámci této nabídky letecky, z letiště Vídeň. Využijte nejlevnější Last Minute v Zanzibaru s průměrnou recenzí 82 % dle 20 hodnotících návštěvníků.

Luxusní Zanzibar - bungalovy

Zanzibar - bungalovy - nejlepší recenze

Chcete zažít jedinečnou dovolenou v Zanzibaru? Zkuste přepychový luxusní 3hvězdičkový Langi Langi Beach Bungalows v letovisku Nungwi. V období od 20.2. do 1.3.2021 je možné rezervovat online ubytování v tomto zařízení v ceně 28 608 Kč se stravou formou snídaně. Nabídka pobytu je od cestovní agentury Invia s garancí nejlevnější ceny s průměrnou recenzí 86 % podle 35 recenzujících cestovatelů. Tento termín zahrnuje slevu 15 % z původní ceny 33 656 Kč. Do lokality Nungwi, kde se ubytování Langi Langi Beach Bungalows nachází, se dostanete letecky, z letiště Vídeň. Nechte se hýčkat luxusem na nádherné zimní dovolené v Zanzibaru.

Zanzibar - bungalovy - nejlepší recenze

Zanzibar - bungalovy - nejlepší recenze

Nejlepší recenze 86 % má podle 35 hodnotících uživatelů 3hvězdičkový Langi Langi Beach Bungalows. V termínu od 22.1. do 3.2.2021 si můžete rezervovat online ubytování v tomto zařízení v ceně 38 047 Kč se stravou formou snídaně. Nabídka pobytu je od cestovní agentury Invia s garancí nejnižší ceny. Do lokality Nungwi, kde se ubytování Langi Langi Beach Bungalows nachází, se dostanete letecky, z letiště Praha. Užijte si nádhernou zimní dovolenou Super Last Minute v Zanzibaru s nejlepší recenzí.

Jaké jsou možnosti dovolené v Zanzibaru?


Kdy objednat zájezd?
Nejvýhodnější je objednat zájezd typu First Minute. Se zajímavou slevou vyberte ty nejlepší termíny a lokality v Zanzibaru. Pokud si objednáte dovolenou v mezidobí mezi First Minute a Last Minute, tak budete mít ještě zajímavý výběr zájezdů, nicméně ceny budou pravděpodobně oproti First a Last Minute zájezdům o něco vyšší. Výbornou volbou je zájezd typu Last Minute, kdy seženete dovolenou za nejlevnější ceny nicméně výběr termínů a hotelů v Zanzibaru bude již omezen.

Luxusní nebo levná dovolená?
Chcete to nejlepší ubytování - bungalovy, zajímá vás pouze luxusní dovolená? Podívejte se na ty nejlepší hotely v Zanzibaru. Pokud je pro vás důležitá cena a zajímají vás pouze nejlevnější zájezdy do Zanzibaru, můžete svůj výběr vyběr zůžit na Zanzibar - bungalovy levně případně se můžete podívat na slevy u konktrétních zájezdů. Svůj výběr dovolené v Zanzibaru můžete zůžit také na zájezdy s garancí nejnižší ceny, kterou nabízí největší cestovní agentura v ČR Invia, zastupující více 300 cestovních kanceláří působících na českém a slovenském trhu. Řazení hotelů a dalších ubytovacích zařízení dle recenzí je velmi užitečná věc, jak vybrat tu nejlepší dovolenou podle hodnocení lidí, kteří se podělili o své zkušenosti. Recenze se zobrazují v levém dolním rohu fotografie formou celkového hodnocení ubytování a počtu ohodnocení.

Výběr lokality
Svůj pobyt v Zanzibaru můžete vybrat z následujících 5 letovisek:

Alternativní dovolená
Nevybrali jste si v Zanzibarlastminute.cz žádný vhodný pobyt podle vašich představ? Pro dovolenou v Zanzibaru můžete vyzkoušet například také web Dovolená Zanzibar. Zajímají vás možnosti rekreace v jiných zemích? Co se podívat na jinou oblíbenou dovolenou jako Srí Lanka, Thajsko nebo například Turecko či Zanzibar.

Vyhledávání zájezdů
Vaší dovolenou: Zanzibar - bungalovy můžete lépe vybrat pomocí vyhledávání v horní části stránek. Jednoduše zvolíte jednu nebo více lokalit, termín dovolené, typ dopravy a stravu.
Termín pobytu od: vyplňte datum nejbližší ho dojezdu nebo odletu. Termín pobytu do: vyberte datum nejpozdějšího návratu. Kliknutím na tlačítko "Vyhledat" se zobrazí zájezdy odpovídající vašemu výběru.

Prohledáváme: Dovolena.cz | Invia.cz | TravelPortal.cz.
Copyright © 2021. Zanzibarlastminute.cz - porovnání cen zájezdů do Zanzibaru. Web Zanzibarlastminute.cz využívá cookies.